• WITAJ SZKOŁO!

• W rozpoczynającym się roku szkolnym 2022/2023 życzymy Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły dużo zdrowia, motywacji, wytrwałości oraz samych sukcesów!

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 1 września 2022 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2022/2023. Wielu z nich przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – pani  Jadwiga Terebińska, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły. Pani Dyrektor  życzyła uczniom wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, zaufania, radości; nauczycielom natomiast niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

• Dożywianie dzieci.

• W związku z rozpoczęciem od 1 września 2022 r. dożywiania dzieci w szkołach podstawowych na terenie Gminy Bodzanów zapraszamy zainteresowanych rodziców do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bodzanowie z zaświadczeniem o wysokości dochodu netto za miesiąc lipiec br. Kryterium dochodowe uprawniające do pomocy w formie dożywiania dzieci wynosi na osobę w rodzinie - 900 zł netto.
            Informacje tel. 24/260-70-06 wew. 131