DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Rodzice,

W miesiącu lipcu 2022 r. Przedszkole „Tęcza” w Miszewie Murowanym będzie pełniło dyżur wakacyjny.

Informujemy, że wszystkie złożone wnioski o przyjęcie dziecka zostały pozytywnie rozpatrzone. Łącznie zakwalifikowało się 5 kandydatów.

Czekamy na oświadczenia rodziców, potwierdzające wolę uczęszczania dziecka do przedszkola, do dnia 23.06.2022 r., do godz. 13.00.

Skan wypełnionego i podpisanego dokumentu ( załącznik– potwierdzenie woli uczęszczania) można przesłać drogą e- mailową lub dostarczyć do sekretariatu. Potwierdzenie woli przez rodzica zakwalifikowanego dziecka jest jednoznaczne  z przyjęciem na dyżur wakacyjny. Brak potwierdzenia woli oznacza rezygnację  z  wyznaczonego miejsca.

zał.: potwierdzenie_woli_uczeszczania_dziecka_do_przedszkola(1).docx