Informacja o zakwalifikowaniu kandydatów na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 05.04.2024 r. komisja rekrutacyjna dokonała weryfikacji wniosków o przyjęcie do Przedszkola ,,Tęcza” w Miszewie Murowanym w Zespole Placówek Oświatowych w Nowym Miszewie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydatów warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Komisja zakwalifikowała 75 kandydatów do przyjęcia na rok szkolny 2024/25.

Nie został zakwalifikowany jeden kandydat, którzy nie spełnia kryteriów wiekowych (rocznik 2022).

Prosimy o potwierdzenie przez rodziców kandydatów woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia i złożenia w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie ul. Szkolna 2 w dniach 11 - 19 kwietnia 2024 roku. Prośba nie dotyczy kandydatów kontynuujących wychowanie przedszkolne w naszej placówce.

potwierdzenie_woli_zapisu_dziecka_do_przedszkola(2).docx

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Szanowni Państwo,

dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Nowym Miszewie informuje, że w okresie od 1 marca 2024 r. do 31 marca 2024 r. będzie prowadzone postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2024/2025 do Przedszkola „Tęcza” w Miszewie Murowanym.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację kontynuacji wychowania przedszkolnego, natomiast rodzice dzieci po raz pierwszy ubiegających się o przyjęcie do przedszkola przygotowują wniosek wraz  z załącznikiem (oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów).

Druki deklaracji będą przekazane rodzicom naszych wychowanków 1 marca 2024 r. przez wychowawców poszczególnych grup. Wypełnioną dokumentację rodzice składają w przedszkolu dziecka w terminie do 15 marca 2024 r.

Druk wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikiem (oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów) oraz druk potwierdzenia przez rodzica kandydata woli przyjęcia dostępne będą w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych  w Nowym Miszewie, ul. Szkolna 2 lub do pobrania poniżej:

wniosek.docx

zalacznik_do_wniosku.docx

Prosimy o składanie wypełnionej dokumentacji w sekretariacie Zespołu   Placówek      Oświatowych  w Nowym Miszewie, ul. Szkolna 2, w terminie wskazanym w poniższym harmonogramie rekrutacji.

Harmonogram rekrutacji:

1. Od 1 marca 2024 r. do 29 marca 2024 r. - złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z załącznikiem do wniosku (oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów).
        2. Do 5 kwietnia 2024 r. - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z załącznikami.
        3. 10 kwietnia 2024 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
        4. Od 11 kwietnia 2024 r. do 19 kwietnia 2024 r. - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (dotyczy tylko rodziców składających wniosek).
        5. 26 kwietnia 2024 r. - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.